Category: DEFAULT

Tu Kan Gjallë Jetim Mei Lan - Motrat Mustafa - Dasma Shqiptare (CDr, Album)

8 Comments

Categories: DEFAULT

8 Replies to “ Tu Kan Gjallë Jetim Mei Lan - Motrat Mustafa - Dasma Shqiptare (CDr, Album) ”

  1. Teksti dhe videoklipi i kenges Tu Kan Gjall Jetim Me I Lan nga Motrat Mustafa, Motra Mustafa, Motrat, Motrat Mostafa, Safete Mustafa, Sahide Mustafa. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare/5(57).
  2. Motrat Mustafa - Tu Kan Gjall Jetim Me i Lan (Hit ) Top Hitet e fundit Të rejat e fundit. Mp3 Shqip - Hitet e fundit. Tayna x Mozzik - Edhe ti Yll Limani - Engjej Butrint Imeri - Mke rrejt Noizy - Nuk je bad Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna Noizy - Rapstar KIDA x MOZZIK - PP Majk - Syte mu kane qorru Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu - 2TON.
  3. Motrat Mustafa tani po vijnë me një këngë të re, e cila kësaj radhe ka për temë dasmat. Përmes një postimi në Instagram, Motrat Mustafa kanë bërë të ditur se kënga e tyre e re do të titullohet “Dasma”, ndërsa në rolin e nuses vjen pikërisht nusja e vëllait të tyre.
  4. Aug 28,  · Dasma Shqiptare (Kanagjegji Merjemit) + Nikon Production Album Sen Nasılsan Öyleyim; Licensed to YouTube by Studio Urban - Dasma Kosovare 40, views.
  5. GJERMANI Dy shqiptare nga Kosova kanë humbur jetën ditën e djeshme në një aksident rrugor në Gjermani. Sipas mediave gjermane, personat që humbën jetën në këtë aksident janë motra, të martuara për dy vëllezër me iniciale marabelficepmo.selfrobigeralighnonontisovati.co dhe marabelficepmo.selfrobigeralighnonontisovati.co Viktimat janë me origjinë nga Gjakova. Në raportimin e mediave gjermane theksohet se përpos viktimave, të .
  6. Dec 28,  · Atyre ju shkon shumë mirë refreni “Jena motra kallabllak”. Nuk janë pak, janë tetë, shkruan “Kosovarja Siç dihet të gjitha këndojnë, megjithëse disa prej tyre e kanë lënë anash muzikën. Por, zëri gjithsesi u shkon Më të njohurat e familjes mbeten Safetja e Sahidja, që përbëjnë edhe dyshen më të njohur në vend, shkruan “Kosovarja.
  7. Sep 27,  · Kemi dëgjuar për mjaft personazhe të famshëm për të cilët spekulohet se kanë në venat e tyre gjak shqiptar, por që kjo të ndodhte për të famshmin Robert de Niro, nuk na kishte shkuar mendja. Në fakt, pikërisht në natën e parafundit të festivalit të të italian të këngës, Sanremo, i .
  8. Në një pyetësor të Anabel në Instagram, pyetëm ndjekësit në lidhje me këngët shqiptare, të cilat janë të përsosura për t’u vendosur gjatë vallëzimit të çiftit në dasmë. Për shkak të suksesit të jashtëzakonshëm të këngës së fundit të Flori Mumajesit, “Thjesht të du” rezultoi si kënga më e preferuar e momentit.